Logo Gminy Kozy

Odwodnienie ul. Złotej - podpisanie umowy

Ocena 0/5

W dniu 28 czerwca 2022 w Pałacu Czeczów w Kozach została podpisana umowa na wykonanie zadania pn.: „BUDOWA ODWODNIENIA W REJONIE UL. ZŁOTEJ W KOZACH”.

Wykonawcą robót został Zakład Instalacyjny KAZMAR Tomasz Smyrak, ul. Szkolna 37, Roczyny, 34-120 Andrychów. Przy podpisaniu umowy stronę Gminy Kozy reprezentował Wójt Gminy Jacek Kaliński, a ze strony Wykonawcy Pan Tomasz Smyrak.
Inwestycja będzie realizowana w przeważającej części ze środków pozyskanych z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Wartość inwestycji opiewa na kwotę  579 808,69 zł brutto.  Wartość dofinansowania stanowi 85% wartości inwestycji. W ramach inwestycji wybudowany zostanie system odprowadzania wody deszczowej z terenu ul. Złotej.

Zakres Inwestycji obejmować będzie między innymi budowę kolektora deszczowego o łącznej długości ok. 231 m,  przebudowę rowów przydrożnych wzdłuż ul. Złotej wraz z przebudową istniejących przepustów, budowę wylotu brzegowego do potoku Pisarzówka oraz odtworzenie nawierzchni drogi.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności