Logo Gminy Kozy

Świętowaliśmy Dzień Seniora

Ocena 0/5
Zdjęcie do Świętowaliśmy Dzień Seniora

Wczoraj w naszej gminie odbyły się obchody Dnia Seniora. Nasi Seniorzy uczestniczyli we Mszy Świętej odprawionej w ich intencji. Po jej zakończeniu czekały na nich wyjątkowe niespodzianki – specjalne „Torby Koziańskiego Seniora, który KOZYsta z życia”, przygotowane przez Urząd Gminy i rozdawane przez niezastąpionych wolontariuszy pod opieką Joanny Lapczyk.

Uroczystość wzbogacił również słodki akcent – pyszne wypieki przygotowane z sercem przez młodzież z Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Kozach.

Z całego serca składamy wszystkim Seniorom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha oraz wielu pięknych chwil spędzanych w gronie najbliższych.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności