Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

20 lat Polski w Unii Europejskiej

Ocena 0/5
flaga polski, kóz i unii europejskiej na małym stojaku, w tle pałac i duże drzewo

Łącząc się z całą Europą, świętujemy wyjątkową rocznicę - 20 lat od momentu, gdy Polska oficjalnie dołączyła do rodziny Unii Europejskiej. W związku z tą doniosłą datą, zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Kozy na symboliczne wydarzenie.

O godzinie 12:00, na wieży remizy strażackiej OSP Kozy, zabrzmi "Oda do Radości" - hymn Unii Europejskiej. To nie tylko okazja do celebracji, ale także moment refleksji nad naszym wspólnym miejscem w europejskiej historii i przyszłości.

W naszej gminie, członkostwo w Unii Europejskiej przyniosło wiele korzyści, stając się kluczowym czynnikiem w realizacji licznych projektów, które wpłynęły na nasz rozwój i poprawę jakości życia mieszkańców.

Dzięki funduszom unijnym udało się zrealizować szereg inwestycji, między innymi:

  • Budowa systemu kanalizacyjnego, dbającego o czyste środowisko i komfort codziennego życia,
  • Remont Pałacu Czeczów oraz rewitalizacja parku, przywracające dawny blask naszym dziedzictwom kulturowym,
  • Projekty edukacyjne, wspierające rozwój naszej najmłodszej społeczności,
  • Inicjatywy sportowe, angażujące i rozwijające młodzież,
  • Programy dla seniorów, umożliwiające im aktywny udział w życiu społecznym,
  • Infrastruktura turystyczna i rekreacyjna, promująca naszą gminę jako atrakcyjne miejsce do odwiedzenia,
  • Budowa przedszkola, zapewniająca odpowiednie warunki dla rozwoju najmłodszych mieszkańców.


Zapraszamy do odwiedzenia na naszej stronie internetowej zakładki GOSPODARKA/Projekty i programy gminne finansowane ze środków Unii Europejskiej, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat projektów, które dzięki wsparciu Unii Europejskiej wpłynęły na naszą gminę i jej rozwój.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.